Jak wykonać manicure hybrydowy?

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Nowości Porady Testy i recenzje

Dbałość o wygląd naszych paznokci jest niezwykle ważna. Powinny one bowiem prezentować się w sposób piękny i zdrowy, dzięki czemu zdecydowanie uatrakcyjnimy nasz wygląd. Sposobów na to jest bardzo dużo – możemy między innymi zdecydować się na bardzo zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne, wykonywane w salonie kosmetycznym bądź w domu, na własną rękę. Upiększyć nasze dłonie możemy również za pomocą manicure. Rodzajów tego zabiegu jest naprawdę bardzo dużo i tylko od nas zależy, na co się zdecydujemy.

Jak wykonać manicure hybrydowy?Niezwykle popularny w ostatnim czasie jest tak zwany manicure hybrydowy. Związany jest on z połączeniem dwóch składników nakładanych na paznokcie – lakieru i odpowiedniego żelu. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy bardzo trwały i atrakcyjny efekt.

Aby jednak tak się stało, należy zdecydować się na odpowiednie składniki. Godne polecenia są bez wątpienia lakiery hybrydowe Semilac – http://www.ezebra.pl/product-pol-24339-SEMILAC-LAKIER-HYBRYDOWY-UV-HYBRID-GREEN-GLASS-020.html . Największą zaletą tego produktu jest fakt, że łączy on w sobie lakier do paznokci z żelem UV, dzięki czemu zyskujemy kompleksowy materiał.

Za sprawą zaawansowanych technologii użytych w procesie produkcyjnym, lakier ten zapewnia nam trwałą i przyjemną dla oka powłokę. Jego cechą charakterystyczną jest to, że jest dostępny w wielu kolorach, dlatego każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Do tego jest stosunkowo tani, jedynie 29 złotych na sztukę.

Godny polecenia jest również hybrydowy żel budujący na paznokcie Semilac Hard. Dostępny jest on w mlecznym kolorze, a jego właściwości skupiają się na wydłużeniu i umocnieniu płytki paznokcia:

http://www.ezebra.pl/product-pol-24563-SEMILAC-HARD-HYBRYDOWY-ZEL-BUDUJACY-NA-PAZNOKCIE.html

Sam proces tworzenia manicure hybrydowego nie różni się zbytnio od standardowego zabiegu. Na samym początku piłujemy paznokcie, a także usuwamy nieestetyczne skórki. Następnie na paznokcie musi zostać nałożony specjalny bloczek, który je zmatowi. Dzięki temu możemy bez obaw nakładać żel, który następnie zostanie wzmocniony przez lampy UV.

Następnie możemy nałożyć kolorowy lakier, wzbogacony o konkretne wzory. Cechą odróżniającą manicure hybrydowy od standardowych technik jest połączenie żelu z lakierem, dzięki czemu końcowa płytka jest mocna, odporna na zadrapania i pęknięcia, a także niebywale estetyczna.

Dodaj komentarz