Odważny manicure

Kosmetyki Moda Porady

Na pewno każda kobieta chce się w pewien sposób wyróżniać na tle innych osób. A aby to osiągnąć, wystarczy zadbać o swój wygląd. Nie zapominajmy przy tym o naszych paznokciach. W końcu one również muszą się dobrze prezentować. Jeśli jednak wolimy nieco bardziej oryginalne rozwiązania, wcale nie musimy decydować się na prosty, klasyczny, elegancki francuski manicure. Zamiast tego wybierzmy coś zupełnie innego.

Odważny manicureJeśli zależy nam na trwałym efekcie, wybierzmy Sally Hansen Complete Salon Manicure. Jest to lakier, który przez długi czas utrzymuje się na paznokciach w idealnym stanie. Oczywiście musimy również wybrać odpowiedni kolor takiego produktu. Jeśli więc zależy nam na oryginalności, postawmy na czerwień.

Ona zawsze będzie się wyróżniać. Jednak podczas lata warto postawić na nieco jaśniejsze i weselsze kolory. Nie oznacza to przecież, że musimy kupować lakier do paznokci Sally Hansen w beżowym lub różowym odcieniu. Jest wiele, letnich barw, które naprawdę się wyróżniają. Może to być zarówno róż, zieleń, jak i kolor żółty. Wystarczy, że zaczniemy wybierać neonowe barwy.

Są one widoczne już z dalekiej odległości. A dzięki nim nasze paznokcie na pewno zaczną zwracać na siebie uwagę, a o to nam właśnie chodzi. Dlatego nie musimy wcale decydować się na klasyczny francuski manicure, jeśli nie jest on zgodny z naszym stylem. Postawmy czasem na oryginalne paznokcie i pomalujmy je za pomocą lakieru Sally Hansen salon manicure. Dzięki temu na pewno szybko poprawimy cały swój wygląd!

A takie neonowe paznokcie mogą wprost pełnić rolę dodatku do naszych stylizacji. W końcu jeśli postawimy na kolor żółty, na pewno zaczniemy się wyróżniać. Dlatego warto czasem zadecydować się na zupełnie inną barwę lakieru do paznokci. W ten sposób na pewno dobrze zaczniemy wyrażać własny styl i gust.

Dodaj komentarz