Usuwanie zaskórniaków żelem 3w1

Usuwanie zaskórniaków żelem 3w1

Kosmetyki

Bardzo wiele kobiet, ale także niejeden mężczyzna, wchodzi do internetowej drogerii z myślą o tym, jak pozbyć się wągrów? Zaskórniaki są bardzo nieprzyjemnym i nieestetycznym problemem skórnym, z którym trudno jest sobie nieraz poradzić, zwłaszcza jeśli korzysta się z mocnego makijażu blokującego pory. Wyjątkowo narażona na nie jest też skóra przetłuszczająca się, jak również cera trądzikowa, która jest jednym z jej rodzajów. Jaki zatem będzie optymalny sposób na wągry?

Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel

Żel od znanej i cenionej firmy Garnier to produkt 3w1, co oznacza, że podchodzi do problemu na 3 sposoby, które w walce z zaskórniakami są zdecydowanie najważniejsze. Mowa tutaj o oczyszczaniu, peelingowaniu oraz matowieniu skóry.

Żel myjący

Pierwsza funkcja żelu to dokładne oczyszczanie skóry. W składzie tego produktu znajduje się między innymi kwas salicylowy oraz elementy antybakteryjne, których zadaniem jest upewnienie się, że skóra pozostanie czysta i nie będzie znajdowało się na niej nic, co mogłoby prowadzić do podrażnień lub powstawania stanów zapalnych.

Peeling

Peeling ma za zadanie eliminować zrogowaciały naskórek. W przypadku wągrów jest to szczególnie ważne, ponieważ zmniejszane jest znacznie ryzyko blokowania się porów. Żel od Garnier jest w stanie odblokować pory, co jest pierwszym krokiem do usunięcia zaskórniaków.

Maseczka

Powyższe dwie funkcje są zazwyczaj wystarczające, by wyeliminować w niedługim czasie problem dotykający nas dzisiaj. Jeśli jednak oczekujemy, by wągry nie wracały, koniczne jest jeszcze matowienie skóry. Jest to proces, w wyniku którego tendencja porów do zamykania się będzie mniejsza, a produkcja serum spadnie. Żel 3w1 od Garnier stosuje tutaj węgiel aktywny, który wysusza skórę, a składniki borówki amerykańskiej zapewniają cerze jedwabistość i niemal idealną gładkość.

Dodatkowo pomóc można sobie stosując jeszcze Czarną Maskę Mizon, która zapewni nam dodatkowe wsparcie skórze w obronie przed powrotem wągrów.

Dodaj komentarz