Dobrze dobrany biustonosz

Bielizna Moda Porady

Dobrze dobrany biustonosz

Jak powinien wyglądać dobrze dobrany biustonosz? Czym należy kierować się podczas jego wyboru, by móc cieszyć się podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego dla nas? Okazje się, że odpowiednia długość ramiączek to jedna z ważniejszych kwestii, która w żaden sposób nie może zostać przez nas pominięta.

Często popełniane błędy

Myślisz, że za odpowiednie podtrzymywanie piersi odpowiedzialne są ramiączka biustonosza? To duży błąd. Ich wkład w odpowiednie podtrzymanie piersi wynosi jedynie 10%. Jeśli więc zsuniesz ramiączka stanika, nie powinnaś zauważać zbytniego opadnięcia piersi. Dobrze dobrany biustonosz powinien podtrzymywać je nawet bez ramiączek. Pamiętaj, że jeśli tylko popatrzysz na siebie w lustrze, tył stanika powinien tworzyć prostą linię z jego przednią częścią lub być o 2-3 cm niżej. Jeśli tył stanika jest podniesiony do góry, sprawia to, że miseczki opadają, niwecząc cały trud włożony w odpowiednie podkreślenie piersi. Nie oszukuj z rozmiarem. Jeśli z pomiarów (lub konsultacji z ekspedientką) wynika, że twój rozmiar to 75D, nie sprzeczaj się twierdząc, że przez całe życie nosiłaś 80C. Piersi z wiekiem mogą zmieniać rozmiar, zmienia się również obwód pod biustem. Są to kwestie, które nie podlegają najmniejszej dyskusji w związku, z czym warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę.

Rady innych

Wiele cennych informacji dostaniemy na łamach wielu stron internetowych, gdzie swoimi doświadczeniami dzielą się osoby, które dokonały zakupu już niejednego biustonosza. Możemy być pewni, że ich wybór przyniesie nam wiele dobrego w związku, z czym warto o tym właśnie pamiętać. Stanik sportowy to kolejny element garderoby damskiej aktywnej Pani, który nie powinien być przez nas pomijany. Możemy być pewni, że dokonując zakupu odpowiedniego będziemy mogli cieszyć się wyborem przez wyjątkowo długi czas. Są to kwestie, które nie mogą zostać przez nas pominięte, wobec czego z nich właśnie należy zdawać sobie sprawę. Wiele cennych informacji dostaniemy na stronach internetowych, gdzie realizowana jest sprzedaż on-line tego typu produktów. Dokonując wyboru podobnych rozwiązań będziemy mogli cieszyć się zakupem odpowiedniego dla nas. Są to kwestie, które w żaden sposób nie mogą zostać przez nas pominięte, wobec czego warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę.

Dodaj komentarz