Niezwykła szczotka Tangle Teezer

Kosmetyki Moda Porady

Wiele kobiet ma problem z łatwym uczesaniem włosów. Tymczasem nie jest konieczne używanie specjalnych odżywek, by uzyskać naprawdę dobry efekt. Jedynym produktem, który należy zakupić jest szczotka Tangle Teezer.

To oryginalne rozwiązanie, pozwalające na wygodne czesanie włosów zarówno suchych, jak i zaraz po umyciu. Sama budowa szczotki sprawia, że rozplątanie włosów staje się naprawdę wygodne i praktycznie bezbolesne.

Wygodna szczotka

Ponadto użyte materiały są nie tylko trwałe, ale również łatwe w myciu. Podobne efekty przy czesaniu można osiągnąć za pomocą szczotki z włosia, ale czyszczenie jej jest dość kłopotliwe. Ponadto szczotki z naturalnego włosia nie mogą być zwykle używane zbyt długo, ze względu na słabszą trwałość w porównaniu do tych ze sztucznych włókien. Szczotka Tangle Teezer jest tak trwała dzięki wygodnym rozwiązaniom. Nie ma tam elementów, które szybko się uszkadzają, takich jak plastikowa rączka czy inne łamliwe detale. Jedyne, o czym trzeba pamiętać w trakcie używania tego produktu jest to, by nie kłaść szczotki na jej czeszącej części.

Wersja kieszonkowa

Niezwykła szczotka Tangle TeezerNie dotyczy to zresztą modelu kieszonkowego z serii Tangle Teezer Salon Elite, który jest tak wygodnie skonstruowany, iż niemożliwe jest właściwie jego uszkodzenie przy normalnym użytkowaniu. Chociaż cena tej szczotki może wydawać się wysoka, to warto zaopatrzyć się w oryginalny produkt. Otrzymuje się wtedy gwarancję, że będzie działał naprawdę długo, ponieważ użyte w nim materiały są naprawdę wytrzymałe. Ponadto niewiele jest szczotek, które są w stanie delikatne rozczesać włosy zaraz po myciu, bez uszkadzania ich. Choć jest to niezalecane w przypadku zwykłych szczotek, to taka czynność bardzo ułatwi nałożenie odżywki. Wśród różnych wzorów Tangle Teezer Salon Elite można wybrać taki, który wydaje się najbardziej estetyczny i pasujący do naszego stylu.

Dodaj komentarz