Kupujemy biustonosz

Bielizna Moda Porady

Kupujemy biustonosz

Liczne statystyki pokazują, że 85% kobiet nosi biustonosz w nieodpowiednim rozmiarze i prawie zawsze jest to rozmiar zbyt duży. Okazuje się, że jest to bardzo poważny błąd, ponieważ źle dobrany biustonosz postarza, pogrubia i zaburza właściwe proporcje sylwetki. Również nieodpowiednio dobrane majtki mogą uwypuklić wałeczki na brzuchu lub odznaczać się pod ubraniem.

Jak zatem dobierać bieliznę?

Kilka wskazówek znajdziesz poniżej, które pozwolą Ci dokonać zakupu odpowiedniego. Twój biust może stracić jędrność z wielu powodów: ciąża, starzenie, zmiany masy ciała. Jednak odpowiednio dobrany biustonosz potrafi przywrócić piersiom ich dawną sprężystość. Jaki to biustonosz będzie najlepszym rozwiązaniem? Okazuje się, że strzałem w dziesiątkę będzie na pewno ten z usztywnianymi miseczkami. To cudeńko ma sztywne, wyprofilowane miseczki podobne w dotyku do cienkiej pianki. Nadają one piersiom piękny kształt i zapewniają doskonałe wsparcie. Nie mają w środku żadnej wkładki, w naturalny sposób zaokrąglają i unoszą piersi sprawiając, że wyglądają one jak u 20-latki.

Niewidoczna bielizna.

Jeśli nosisz cienkie, prześwitujące spodnie lub sukienki, nie chcesz, by odznaczała się pod nimi bielizna. Najlepszym wyborem będą, więc stringi – niezależnie od tego, czy je lubisz, czy nie. Żeby zwiększyć komfort noszenia tego typu majtek, szukaj delikatnych, cienkich tkanin, jak mikrofibra. Tak kupiony biustonosz posłuży nam przez dłuższy okres czasu, a dodatkowo pozwoli nam cieszyć się znacznie lepszym wyglądem piersi. Postarajmy się, zatem o tym właśnie nie zapominać, a bez wątpienia będziemy mogli cieszyć się wyborem. Są to kwestie, które nie podlegają najmniejszej dyskusji, wobec czego nie mogą zostać przez nas w żaden sposób pominięte. Wiele cennych informacji w temacie dostaniemy ze stron internetowych poświęconych danej tematyce. Sięgając do informacji tam zamieszczonych będziemy mogli w znacznym stopniu wpłynąć na wybór dobrego i solidnego biustonosza. Bielizna damska wymaga uwagi podczas zakupu, wobec czego warto właśnie z tego faktu zdawać sobie sprawę.

Dodaj komentarz