Emel – idealne obuwie dla dziecka

Porady

Buty Emel to produkowane przez polską firmę obuwie przeznaczone dla dzieci w wieku niemowlęcym i poniemowlęcym (czyli dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym). Buty Emel dla dzieci to obuwie najwyższej jakości czego wyrazem może być to, że zostały one docenione na rynku i nagrodzone wieloma prestiżowymi nagrodami, takimi jak: „Najlepsze w Polsce”, „Laur Konsumenta” za odkrycie roku, czy też „Najlepszy Produkt” magazynu „Dziecko”.

Firma Emel oferuje obuwie dla dziewczynek i chłopców w dwóch podstawowych asortymentach – standardowego obuwia do codziennego użytku, a także obuwia na specjalne okazje, takie jak uroczystości kościelne czy rodzinne.

Standardowy asortyment obuwia jest podzielony na trzy grupy wiekowe:

– buty „Roczki” – o stabilnej podeszwie, miękkim wnętrzu oraz doskonałej wentylacji – idealne do nauki chodzenia i pozytywnie wpływające na rozwój stopy małego dziecka w wieku niemowlęcym,

– buty „Maluchy” – przeznaczone dla kilkuletnich dzieci trzewiki, trampki, baleriny i buty zimowe, w wielu atrakcyjnych i modnych wariantach kolorystycznych,

– buty „Starszaki” – przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym, w modnych młodzieżowych aranżacjach.

Buciki Emel to obuwie przede wszystkim bardzo komfortowe dla stopy dziecka, szyte z najwyższej jakości materiałów i wykonane z ogromną precyzją i starannością dzięki produkcji każdej pary butów ręcznie. To niespotykane rozwiązanie w masowej produkcji obuwia. Taka dokładność w produkcji sprawia, że buciki Emel są łatwe do zakładania i bezpieczne dla stopy dziecka, która dzięki temu prawidłowo się rozwija. Buciki Emel są jednocześnie atrakcyjne wizualnie dzięki podążaniu ich projektantów za najnowocześniejszymi trendami w modzie obuwniczej. Ich szeroka kolorystyka i wzornictwo pozwalają dobrać produkt idealnie dopasowany do odzieży i spełniający jednocześnie wymagania dziecka i jego rodziców.

To wszystko powoduje, że decydując się na obuwie dla dziecka, warto przejrzeć w pierwszej kolejności ofertę firmy Emel. Obuwie Emel dla dzieci to przede wszystkim polskie obuwie, a jego jakość częstokroć przewyższa inne zagraniczne obuwie, które na dodatek często jest droższym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz