Uroda, Moda, Styl

Uroda, Moda, Styl

Moda

Torebka jest nieodzownym elementem stroju kobiety. Z torebką idziemy o kina, do teatru, na zakupy i do pracy. Jak powinna więc wyglądać? Z pewnością każda kobieta i w tej kwestii ma swój własny gust. Z pewnością ma podobać się jej właścicielce. Rynek oferuje całą gamę damskich torebek różnej wielkości, różnego formatu, różnych kolorów. Wystarczy się rozejrzeć, poszukać w sklepach. W całkiem dogodnych cenach, bo już od 50 złotych wzwyż, można taką kupić. Trochę więcej kosztują markowe, np. te od Gucci i innych renomowanych producentów. Markowe torebki w atrakcyjnych cenach można też nabyć w sklepach internetowych. Dokonując zakupu droższych, markowych torebek warto przestrzegać kilku zasad i zwracać uwagę na znaki rozpoznawcze niektórych producentów. W przeciwnym przypadku jesteśmy narażone na zakup „podróbki”.

Kupując na przykład torebki Gucci pamiętajmy, że do każdej torebki dołączana jest specjalna karta – Gucci Controllato. Na tej oryginalnej będzie nadrukowany wielkimi literami napis Gucci. Oryginalna torba będzie miała też swój włoski rodowód, czyli posiadać napis – Made in Italy. Zamieszczony też powinien być numer seryjny – cztery albo sześć cyfr nadrukowanych na skórze torebki.

Wskazówek odnośnie specyfiki innych producentów jest wiele, dlatego warto je znać. Cennym źródłem informacji o specyfice różnych marek są internetowe fora dla kobiet. Tam są zamieszczane wiarygodne opinie pań posiadających już owe markowe torebki damskie duże, małe; na zakupy, na spacer…

Decydując się na zakup warto przejrzeć oferty sklepów internetowych oraz serwisów aukcyjnych typu Allegro, gdzie w jednym miejscu można znaleźć setki modeli torebek i bez wychodzenia z domu wybrać ta jedyną. Chcąc mieć ładną, elegancką torebkę trzeba niestety czasem więcej zapłacić. Czasem przy odrobinie szczęścia można wylicytować na aukcji Allegro. Na pewno warto jednak zainwestować, by zakup torebki był dla nas radością i satysfakcją, a nie rozczarowaniem.

Dodaj komentarz