Dobieramy biustonosz do kształtu piersi

Bielizna Moda Porady

Dobieramy biustonosz do kształtu piersi

Szukasz dobrego biustonosza? Jego wybór na pewno nie jest prostym zadaniem, wobec czego powinnaś kierować się kilkoma ważnymi zasadami podczas zakupu. Duże znaczenie ma na pewno kształt Twoich piersi.

Kształt piersi a dobranie stanika

Przykładowo, jeżeli masz rozstawione to musisz pamiętać o kilku niezwykle istotnych kwestiach. Piersi o rozstawionym kształcie są pełniejsze niż typ opisany powyżej. Są również skierowane na boki. W związku z tym, że te piersi są pełniejsze, najlepszy jest dla nich biustonosz do dekoltów w szpic, by nico podnieść piersi. Powinien mieć też mocny drut i głębokie miseczki by dawać odpowiednie wsparcie. Jeżeli natomiast masz piersi w kształcie dzwonu to pamiętaj o tym, by dobrać do nich odpowiedni biustonosz. Piersi w tym kształcie są szersze u podstawy i zwężają się w kierunku sutka. Najlepszym dla nich biustonoszem jest biustonosz o pełnej miseczce oferujący najsilniejsze wsparcie i podniesienie piersi. Dłuższy drut podtrzymujący może zapewnić lepsze zakrycie piersi, ale bardzo dobrze sprawdzają się też wysoko zabudowane biustonosze zrobione z samego materiału, bez drutu z mocną podszewką i szerokimi ramiączkami. Wątłe. Wątłe piersi mają wydłużony i wąski kształt i tendencję do obwisania. Takie piersi zwykle zawierają słabiej wykształconą tkankę łączną, mogą też pojawić się po zakończeniu karmienia piersią lub po utracie znacznej ilość wagi. Dla nich polecane są biustonosze dające mocne podparcie, wykonane ze sztywnego materiału.

Dobór stanika do dekoltu

Biustonosze do dekoltów w szpic lub pełne podniosą piersi i umiejscowią je na środku klatki piersiowej. W zależności od kształtu piersi, biustonosz posiadający dodatkową podszewkę po zewnętrznej stronie miseczki może pomóc w nadaniu piersiom pożądanego kształtu. Trzymając się tych zasad będziesz mogła cieszyć się wyborem dobrze. Są to kwestie, które nie powinny zostać przez nas pominięte, wobec czego należy z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Wiele cennych informacji w temacie dostaniemy ze stron internetowych, gdzie sprawy doboru biustonosza przewijają się.

Dodaj komentarz