Jaki biustonosz najlepiej pasuje do piersi?

Bez kategorii

Jaki biustonosz najlepiej pasuje do piersi?

Czy miałaś może sytuacje, w której to wyszłaś kiedyś ze sklepu z bielizną, zadowolona z nowo zakupionego biustonosza? Jednak po tygodniu stwierdziłaś, że – jak wiele jego poprzedników – uwiera, drapie, czy ciśnie? Okazuje się, że nie jesteś jedyna. Nawet kobiety, które dotychczas skorzystały z oferowanej przez niektóre sklepy usługi mierzenia, ciągle nie są w stanie dobrać dla siebie dobrego stanika.

Każdy biust jest inny

Istnieje siedem łatwych do rozróżnienia kształtów piersi. Zobacz, jaki jest twój, by łatwiej wybrać najlepszy dla siebie biustonosz. Piersi okrągłe charakteryzują się równymi zaokrągleniami w każdym punkcie – tak jak ma to miejsce choćby w piłce. Zwykle są to piersi mniejsze, choć występują też w większych rozmiarach. Trzymając się tych zasad podczas zakupu możemy być pewne, że dokonałyśmy właściwego wyboru. Takie piersi nie wymagają mocnego wsparcia ani podniesienia, zatem najlepsze dla nich biustonosze to takie, które nie są wzmocnione drutem wzdłuż linii miseczki, ani nie mają dodatkowego usztywnienia sztywniejszą podszewką. Wschód-zachód. W przypadku tego kształtu, piersi odchylają się na zewnątrz, a sutki są wyraźnie skierowane na boki. Między piersiami na środku klatki piersiowej jest zwykle znaczna odległość. Dla tego kształtu polecamy tzw. biustonosze bezszwowe, zwane też pod nazwą biustonosze pod t-shirt, które nadają temu typowi piersi kształt i zapewniają komfort. Kolejną dobrą opcją jest biustonosz typu push-up, by skierować piersi ku przodowi i uwypuklić biust.

Nowoczesne rozwiązania

Zakup bielizny damskiej jeszcze nigdy dotąd nie był tak prosty, a to wszystko za sprawa stron internetowych, które nam to w pełni umożliwiają. Dzięki nim możemy dokonać zakupu, a w momencie, gdyby tylko coś nie leżało jak trzeba będziemy mogły dokonać jego zwrotu. Są to kwestie wyjątkowo ważne, wobec czego warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Postarajmy się, zatem o tym właśnie nie zapominać, a będziemy pewni, że uda nam się dokonać właściwego wyboru. Wiele cennych porad na temat wyboru znajdziemy na stronach internetowych poświęconych danej tematyce.

Dodaj komentarz