Awangarda wśród butów sportowych

Awangarda wśród butów sportowych

Moda Porady

W czasach kiedy Air Max jest na stopach niemal wszystkich, wiele osób poszukuje alternatywnych wyborów. Oczywiście istnieje wiele firm i marek, które od lat produkują fenomenalne buty. Pośród klasyków są Superstar Adidasa, czy Classic Leather Reeboka. Niektóre dziewczyny ufają jednak wyłącznie firmie Nike, dlatego też każdy wybór jest podyktowany koniecznością posiadania egzemplarza z ich sklepu.

Jest to jednak trudne, kiedy wiadomo jak komfortowe buty stworzyła firma Nike. Są jednak buty, które powinny sprostać nawet najwybredniejszym gustom. Otóż Nike Air Huarache to model dla oryginalnych dziewczyn, które chcą wyglądać inaczej niż większość osób na ulicy.

Sklepy online

Aby zaspokoić ciekawość względem ich wyglądu wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową przedstawiciela firmy, ewentualnie na jakiś blog. Niestety wiele osób za pierwszym razem wcale nie czuje zaciekawienia modelem, a na początku nawet nie może patrzeć na nie, lecz po jakimś czasie przekonuje się do nich. Wystarczy przymierzyć, a potem dokładnie obejrzeć się w lustrze. Efekt może naprawdę zaskoczyć. I uwaga, mając model na stopach można się w nim zakochać. Buty sportowe pasują do różnych stylizacji i śmiało mogą służyć za typowy klasyk w szafie, dlatego będzie trudno rozstać się z nimi. A jak można opisać model?

Sportowy styl

Na samym początku wydają się nieco zbyt masywne. Nie posiadają plastikowego okienka na grubej podeszwie, za to modernistyczne wzory. Cętkowania i wypukłości nadają butom charakteru i sportowego stylu. Ponadto brakuje w nich nylonowej nakładki przy palcach, dlatego też buty dopełnią stylizacji w deszczowy dzień. Zamiast moknąć lub męczyć się gumowych kaloszach można założyć obuwie, które będzie wyglądać zarówno stylowo, jak i da komfort użytkowania nawet w niekorzystną pogodę. Buty Nike to klasyka sama w sobie. Kupując inny model niż popularne air max można wykazać się rozeznaniem w trendach, jak również założyć coś co jest awangardowe, a nawet nieco kontrowersyjne. A w końcu właśnie o to chodzi w stylizacjach z pazurem.

Dodaj komentarz