Jakich rzeczy nie powinno zabraknąć w szafie każdej kobiety?

Moda

Jakich rzeczy nie powinno zabraknąć w szafie każdej kobiety?

Moda jest bardzo zmienna, nowe trendy pojawiają praktycznie każdego roku. Podążanie na nowymi trendami jest czasem bardzo trudne. Często więc można od kobiet usłyszeć: „nie ma co na siebie włożyć”.

Można uniknąć takich sytuacji wybierając ubrania, które sprawdzą się w wielu stylizacjach niezależnie od tego, jakie są aktualnie obowiązujące trendy. Dzięki nim zawsze będziemy wyglądać elegancko, stylowo i modnie.

Mała czarna

Rzeczy, które można nazwać prawdziwymi klasykami jest całkiem sporo. Należy do nich także sukienka, która została wymyślona przez Coco Chanel. Sukienka ma bardzo prosty krój i czarny (ulubiony kolor projektantki) kolor. Od lat dwudziestych minionego wieku nie traci nic ze swojej aktualności. Trendy się zmieniają, mała czarna wciąż się nie zmienia. Fason może mieć bardzo różny, można ją więc dobrać do swoje figury. O tym, jaki będzie miała ona charakter zadecydują dodatki. Mała czarna to bowiem sukienka uniwersalna: idealna na wieczór i na niezobowiązujące spotkanie lub, jako elegancki strój do biura.

Biała bluzka

Biała bluzka o koszulowym fasonie sprawdza się przy bardzo wielu okazjach. Stylizacji z białą bluzką jest bardzo wiele. Może być częścią stroju do biura lub elementem stroju do pracy. Pasuje także do wizytowych stylizacji. Kupując koszulę koniecznie wybierzmy rozmiar idealnie pasujący do sylwetki.

Żakiet

Jest kolejną rzeczą, której nie powinno zabraknąć w szafie każdej kobiety. O tym, jaka długość żakiet jest odpowiednia dla danej kobiety decyduje jej typ sylwetki. Dobrze dobrany pod względem długości żakiet pozwoli ukryć wady sylwetki i podkreślić jej zalety. Panie, które są wysokiego wzrostu powinny wybierać proste i długie żakiety. Żakiety z dekoltem w szpic to dobry wybór dla kobiet, których sylwetka jest zdecydowanie bardziej masywna na górze. Na koniec pozostaje kwestia wybrania koloru. Uniwersalne kolory, które pasują do bardzo wielu ubrań to: czerń, szary, delikatny beż.

W szafie każdej kobiety powinny znaleźć się także eleganckie spodnie i płaszcz typu trencz.

Dodaj komentarz