Magiczny świat perfum Paco Rabanne

Magiczny świat perfum Paco Rabanne

Makijaż

Urodzony w 1934 roku Paco Rabanne to jeden z tych twórców, którego życie nadaje się nawet nie na film, ale na wieloodcinkowy serial. Uciekając przed koszmarem hiszpańskiej wojny domowej, związał z Francją zarówno życie osobiste, jak i karierę zawodową. Początkowo zajmował się przede wszystkim produkcją biżuterii, skutecznie łącząc to, co sprawiało wrażenie niemożliwego do połączenia. Z czasem otworzył jednak własny dom mody i systematycznie rozszerzał prowadzoną przez siebie działalność. Dziś szczególnie mocnym produktem marki są perfumy. Warto poznać je więc bliżej.

Perfumy dla odważnych kobiet

Każda kobieta jest odważna, pełna energii i nieco szalona. Niektóre potrzebują jednak więcej czasu i silniejszej motywacji, aby wspomnianemu szaleństwu pozwolić dojść do głosu. Właśnie z myślą o takich kobietach stworzono perfumy Paco Rabanne Lady Million bazujące na subtelnej i słodkiej esencji białego miodu i świeżości kwiatu pomarańczy. Przebija się w nich także gardenia, wyrazista malina i paczula, a delikatny zapach cytryny sprawia, że skupiają one na sobie uwagę otoczenia.

Ekscytujący męski zapach

Po perfumy sięgają nie tylko panie, ale również panowie. Mężczyźni potrafią być przy tym szczególnie wymagający poszukując zapachu idealnego dla siebie, dostrzegają bowiem wpływ perfum na swój prywatny i zawodowy wizerunek. Paco Rabanne 1 Million Lucky to znakomity dowód na to, że mamy do czynienia z producentem, który potrzeb mężczyzn wcale nie rozumie gorzej niż tych, jakie charakteryzują kobiety. Zapach bazuje na słodkich akordach charakterystycznych dla śliwki i grejpfruta, wyczuć można w nim jednak również niuanse kremowe i orzechowe. Na nutę bazy składa się między innymi mech dębowy nadający zapachowi oryginalności.

W świecie przypraw

Panowie, którzy cenią sobie nutę orientu w perfumach, z pewnością zainteresują się możliwościami, jakie otwierają przed nimi zapachy Paco Rabanne Pure XS. Tu delikatność i intensywność oraz ciepło i zimno łączą się w całość, imbir tworzy zestawienie z tymiankiem, a wanilia i cynamon mieszają się z zamszem i likierem.

Dodaj komentarz