Stwórz makijaż, który uwolni Cię od niedoskonałości

Stwórz makijaż, który uwolni Cię od niedoskonałości

Makijaż

Ludzki organizm się starzeje i trudno udawać zaskoczenie z tego powodu. Nie ulega jednak wątpliwości, że zmianom, jakie w nim zachodzą, można się przeciwstawiać. Pomagają w tym profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne oraz te, które są przeznaczone do wykonywania makijażu. Jednym z ich czołowym producentów jest firma Maybelline.

Zestaw cieni, który przedłuży lato

Nawet w czasie pochmurnej jesieni, gdy za oknem pada deszcz, a pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie, możemy liczyć na to, że nasze spojrzenie zachowa letni blask. Pomoże w tym soczysta paleta cieni, róży i rozświetlaczy Lemonade Craze – jeden z najbardziej wyjątkowych produktów w kolekcji tego producenta. Na zestaw składa się aż dwanaście cieni w letnich, wyrazistych kolorach i z intensywnymi pigmentami. Pozwalają one na przygotowanie zarówno delikatnego makijażu, jak i soczystej stylizacji, która skupia spojrzenia. Wszystkie elementy zestawu charakteryzuje kremowa formuła. To właśnie dzięki niej ich nakładanie nie jest skomplikowane, a znakomity makijaż można przygotować nawet bez dużego doświadczenia w tym zakresie.

Idealna cera bez zacienień

Każda kobieta chciałaby szczycić się idealną cerą. Niestety, zaczerwienienia, zasinienia oraz pojawiające się na twarzy żółte plamy pojawiają się wraz z wiekiem coraz częściej. Cera sprawia wówczas wrażenie zmęczonej i niezdrowej i przypomina o problemach dnia codziennego nawet pomimo starannie wykonanego makijażu. Na szczęście, mamy do czynienia z problemem, który można rozwiązać. Master Como Colour Correcting Pen to niezwykły korygujący korektor w pisaku, który już po kilku chwilach jest w stanie przeobrazić kobiecą cerę w okaz zdrowia i blasku. Na szczególną uwagę zasługuje w jego przypadku oryginalny aplikator dodatkowo wyposażony w gąbkę. Pozwala on na precyzyjne rozprowadzenie produktu, a jednocześnie sprawia, że intensywność krycia może być dopasowana do aktualnych potrzeb. Dostosowanie korektora do własnych upodobań jest też możliwe dzięki szerokiej gamie kolorów.