Poznaj najlepsze zapachy Calvin Klein

Poznaj najlepsze zapachy Calvin Klein

Kosmetyki

Dlaczego firma Calvin Klein jest uważana za jednego z liderów na rynku producentów kosmetyków? Wiele osób zakochanych w kolejnych seriach zapachów uważa, że udzielenie odpowiedzi na tak postawione pytanie nie jest wcale trudne. Wystarczy sięgnąć po jeden z kilku najpopularniejszych zapachów, aby przekonać się, jak niezwykła jest ich moc. Od którego z nich powinniśmy zatem rozpocząć swoją przygodę z tą marką?

Euphoria – orientalna świeżość

Calvin Klein Euphoria to doskonały przykład perfum zachwycających nas zapachem orientu – świeżym, a jednocześnie bardzo wyrazistym. Z pewnością nie są one najlepszym rozwiązaniem dla tych osób, które nie lubią rzucać się w oczy, nie trzeba jednak obawiać się również tego, że zapach będzie na tyle dominujący, aby przytłaczać. Przeciwnie, użycie perfum pozwala poczuć się lekko i świeżo. Nutę głowy tworzy tu owoc granatu, nutę serca lotos występujący w połączeniu z orchideą, nutą bazy jest zaś zarówno fiołek i mahoń, jak i piżmo oraz bursztyn. Dzięki takiemu połączeniu mamy do czynienia z perfumami, o których trudno mówić inaczej niż jako o perfumach wyjątkowych.

Calvin Klein Eternity – romantyczna nuta

Perfumy Eternity to znakomity przykład mocnego, intensywnego zapachu. Pozwalają na otulenie się romantycznymi nutami, sprawiają jednak, że mamy do czynienia z zapachem na tyle intensywnym, że trudno go nie wyczuć. Stanowią połączenie tego, co najlepsze w konwaliach, różach, liliach oraz jaśminach, dzięki czemu każda kobieta sięgająca po wspomniany zapach ma prawo poczuć się wyjątkowo. Zapach jest uzupełniany przez bardzo lubiane drzewo sandałowe i piżmo, ambra zaś sprawia, że nie brakuje w nim także ciepłych akcentów.

Calvin Klein Obsession – modny klasyk

Trudno nie odnieść wrażenia, że perfumy Obsession są jedną z najpopularniejszych propozycji oferowanych przez tego producenta. Są nowoczesne, zmysłowe i wyraziste, trafiają jednak do przekonania również osobom, którym czasem potrzebna jest silna motywacja do działania. Mandarynka, wanilia, bergamotka i egzotyczne przyprawy to zresztą połączenie, które nikogo nie pozostawi obojętnym.

Dodaj komentarz