Catrice – idealny sposób na makijaż oczu

Kosmetyki

Piękne, głębokie spojrzenie potrafi przyciągnąć uwagę skuteczniej nawet niż odważny strój. Jeśli jednak ma zachwycać, warto poświęcić oczom więcej uwagi. Najlepiej wykorzystać do tego sprawdzone kosmetyki do makijażu. Catrice ma w swojej ofercie przynajmniej kilka takich, które zasługują na szczególne zainteresowanie.

Cienie Art Couleurs

Catrice - idealny sposób na makijaż oczuWymienne cienie do oczu to jeden z tych kosmetyków Catrice, który jest szczególnie często wybierany przez kobiety. Nie budzi to jednak zdziwienia, zjawiskowo matowe i metaliczne efekty są przecież w stanie zachwycić nawet te użytkowniczki, które o idealnym makijażu wiedzą naprawdę dużo. Ich atutem jest przede wszystkim pudrowa formuła o wysokim stopniu napigmentowania. Daje ona pewność, że cienie będą trwałe, a jednocześnie – zapewnią intensywne krycie. Na uwagę zasługuje również innowacyjny mechanizm na klik. Pozwala on nie tylko na łączenie, ale również na łatwą wymianę cieni. Dzięki temu każda kobieta może wykreować swój własny styl i makijaż prawdziwie niepowtarzalny.

Kredka 18h Colour & Contour

O tym, że jednym z największych atutów kosmetyków Catrice jest ich trwałość, można się przekonać sięgając po kredkę Eye Pencil. Osoby, które reklamują ją jako rozwiązanie do zadań specjalnych, wcale nie przesadzają, kredka okazuje się bowiem nieoceniona, gdy wykonujemy makijaż rano i mamy nadzieję, że wieczorem będzie on równie perfekcyjny. Wytrzymałość nie jest zresztą jedynym atutem tego kosmetyku. Na uwagę zasługuje również to, że doskonale podkreśla on kontury oczu. W kredkę wbudowana jest temperówka, można więc zabrać ją do kosmetyczki i poprawić makijaż nawet w warunkach, które trudno uznać za przesadnie sprzyjające takim zabiegom.

Wielofunkcyjna maskara Allround Ultra Black

Makijaż oczu z pewnością nie byłby kompletny, gdyby w naszej kosmetyczce nie znalazła się mascara. To właśnie dzięki zawartym w nim pigmentom rzęsy mogą w końcu stać się idealnie czarne, co dodaje spojrzeniu głębi, a im samym objętości. Dzięki szczoteczce aplikacja charakteryzuje się prostotą.