Wygodna bielizna damska

Wygodna bielizna damska

Moda Porady Testy i recenzje

Bielizna damska to nieodłączny element kobiecej garderoby. W końcu pod wszystkie, najmodniejsze stroje musimy coś założyć. Pamiętajmy więc, aby podczas wyboru bielizny nie kierować się tylko i wyłącznie jej krojem, kolorem lub fakturą.

W końcu w tym przypadku najlepiej postawić na wygodę. Wybierajmy wygodną bieliznę, która sprawi, że będziemy czuć się komfortowo podczas każdej sytuacji.

Na początku skupmy się wiec na wyborze biustonoszy. Wbrew pozorom naprawdę niewiele kobiet wie, jaki ma rozmiar stanika. Dlatego w tym przypadku najlepiej wybrać się do specjalnego sklepu z biustonoszami (np. http://www.esotiq.com/bielizna). Ekspedientka takiego butiku na pewno będzie nas mogła dokładnie obmierzyć. Dzięki temu dowiemy się, jaki powinien być rozmiar naszego stanika.

Następnie możemy przejść już do wyboru bielizny. Model stanika będzie zależeć oczywiście od rozmiaru naszych piersi. Jeśli więc narzekamy na zbyt mały biust, możemy go łatwo „powiększyć”. W końcu odpowiednia bielizna damska potrafi zamaskować wszystkie wady naszej sylwetki. Kobiety z małym biustem powinny więc postawić na staniki push-up. To one sprawią, że nasz piersi będą wyglądać na większe. A tym samym poprawimy swój cały wygląd.

Jeśli jednak mamy problem ze zbyt dużym biustem, zainwestujmy w porządny, usztywniany stanik. Powinien mieć on grube, szersze ramiączka oraz mocne fiszbiny. Dzięki temu nasz biust będzie dobrze potrzymany podczas każdej czynności. A my zaczniemy cieszyć się w końcu idealnie dobraną bielizną do naszej własnej figury i sylwetki.

Dodaj komentarz