Wyjazdy językowe - nauka i zabawa w najlepszej formie!

Wyjazdy językowe – nauka i zabawa w najlepszej formie!

Porady

Nie masz jeszcze planów na wakacje, ale wiesz jedno: na pewno nie chcesz się nudzić? Pomyśl o wyjeździe zorganizowanym, który przyniesie ci więcej korzyści, niż się spodziewasz! Wyjazdy językowe to doskonały sposób na spędzenie czasu w wartościowy sposób!

Nauka w czasie wakacji w atrakcyjnej formie – na obozie językowym!

W czasie wakacji mało kto myśli o nauce – wszak na wolne od szkoły czekało się przez wiele miesięcy. Co innego jednak, gdy przez naukę podczas wakacji rozumie się nabycie pożądanej wiedzy! Letnie wakacje to doskonały czas na naukę nowego lub szlifowanie już poznanego języka. Brakuje ci motywacji do samodzielnej nauki i obawiasz się, że szybko porzucisz swoje plany? Pomyśl o zorganizowanym wyjeździe edukacyjnym.

Firma Atas organizuje wyjazdy językowe już od prawie 30 lat, zapewniając uczestnikom nie tylko innowacyjny sposób nauki, ale także fantastycznie spędzony czas z przygodami w tle! Wyprawa w gronie osób w podobnym wieku i o podobnych zainteresowaniach, kreatywnie spędzony czas w najciekawszych zakątkach zarówno w Polsce jak i za granicą – to brzmi jak przepis na wakacje idealne!

Wyjazdy językowe – letnia szkoła dla ambitnych

Atrakcyjność i skuteczność nauki języka na wyjeździe organizowanym przez Atas polega na nowoczesnym podejściu: stwarzaniu codziennych sytuacji, w których trzeba porozumieć się właśnie w danym języku. Nauka nie ma więc nic wspólnego z nudnymi z punktu widzenia młodzieży lekcjami w grupach, polegającymi na rozwiązywaniu ćwiczeń.

Obozy językowe organizowane są w atrakcyjnych zakątkach zarówno Polski, jak i za granicą: w Wielkiej Brytanii i na Malcie. Dzięki temu zysk z takich wakacji jest podwójny: to lekcja geografii, historii i języka zaserwowana z luźnej, przyjaznej atmosferze. Program wyjazdów realizowany jest w taki sposób, by czas spędzony był jak najbardziej atrakcyjnie, z uwzględnieniem aktywności i czasu wolnego.

O atrakcyjności wyjazdów najlepiej świadczy fakt, że uczestnicy po powrocie już planują kolejny na następny rok!

Więcej na http://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe

Dodaj komentarz