Męskie koszule na zimę – jakie są modne?

Moda

Męskie koszule na zimę – jakie są modne?

Koszula to podstawowy element męskiej garderoby. Jakie fasony koszul zimowych są modne?
Modne kolory

Wśród koszul, które będą modne zimą nie zabraknie koszul w kolorze białym, szarym i jasnobłękitnym. Białe koszule na najchłodniejszą porę roku, jak jest zima szyje się z trochę grubszej bawełny niż te na okres letni. W trendach znajdą się koszule z wysokimi kołnierzykami i lekko połyskujące. Na topie będą również te, które zostały uszyte z wykorzystaniem tkanin tłoczonych. Białe koszule sprawdzą się zarówno na wieczorne przyjęcie, jak również element biurowej stylizacji. Również szare i jasnobłękitne sprawdzą się znakomicie w tych dwóch rolach.

Detale

Poszukując modnych koszul na zimę panowie powinni zainteresować się koszulami z bardzo ciekawymi detalami. Na zakupach warto zwrócić między innymi uwagę na koszule, które mają prosty krój, ale dodano do nich guziki w innym kolorze niż korpus koszuli. Jeżeli koszula ma kryte plisy, które ukrywają guziki to interesującym w jej przypadku detalem są kolorowe lamówki. Jeszcze inna propozycja, także będąca hitem, to koszule, które mają na łokciach naszyte łaty. Wielbiciele trendów powinni zwrócić także uwagę, że pojawiły się koszule w kwiatowe desenie. To oczywiście raczej propozycja dla odważnych mężczyzn.

Wzory i tkaniny

Oczywiście królować będą tutaj przede wszystkim koszule w czerwono-czarną lub czarno-białą kratę. Nowością będą kraty zestawione z innych kolorów: granaty, czerwienie, zieleń.
Koszule na zimę powinny być przede wszystkim ciepłe. Nie może więc wśród nich zabraknąć bardzo popularnych koszul z flaneli. W roli koszuli na co dzień, szczególnie w zestawieniach casualowych dobrze sprawdzają się również koszule uszyte z dżinsu. Jeśli jednak kupujemy białą wizytową koszulę, to zimowa powinna być uszyta z bawełny oksford.

Wśród zimowych koszul znajdą coś dla siebie zarówno panowie, którzy preferują klasyczny, jak i bardziej nowoczesny styl ubierania się. Najważniejsze jest, aby koszula na zimę była ciepła i uszyta z bawełny bardzo wysokiej jakości.

Dodaj komentarz