Jakie buty będziemy nosić w roku 2017?

Moda

Jakie buty będziemy nosić w roku 2017?

Jakie buty będą modne z pewnością chciałoby wiedzieć dużo kobiet. Przyjrzyjmy się propozycjom projektantów na ten rok.

Buty na platformach

To jeden z największych hitów tego sezonu. Oglądając pokazy mody można było zauważyć, że takie buty zaprojektowali nam praktycznie wszyscy wielcy projektanci. W tym roku kobiety, które wybiorą takie właśnie buty będą miały do wyboru mnóstwo fasonów. Mogą wybrać letnie sandałki na platformach lub loafersy. Na sklepowych półkach pojawią się także klapki z podeszwą typu platforma. Buty te będą miały mocno zróżnicowane podeszwy: korkowe, aksamitne, z gumy lub skóry. Pojawią się także platformy gładkie, jak również w bardzo różne wzory. Bardzo modne będą platformy z błyszczącymi dodatkami, w kwiatki, paski.

Klapki z wydłużonymi noskami

Wzuwane na stopę klapki, które mają wydłużone noski to kolejny tegoroczny hit. Inspiracją dla tych butów był świat Orientu, nic więc dziwnego, że stylizacja, do której wybierzemy takie obuwie stanie się tajemnicza i egzotyczna. Latem 2017 roku kobiety będą mogły wybrać baleriny z wydłużonymi noskami, sandałki i wzuwane klapki.

Baletki wiązane na kostce

Rodem ze scen baletowych. To buty, które bardzo mocno nawiązują do baletowych pointów. Są więc bardzo miękkie, mają delikatną, wyjątkowo cienką podeszwę i sporo marszczeń. Na sklepowych półkach nie zabraknie zabudowanych pantofelków i sandałów na szpilce. Wszystkie będzie łączy jedno: wiązanie wokół kostki. Do baletowych pointów nawiązuje także kolor tych butów: większość modeli wykonano z materiałów w bladoróżowym kolorze. Wiązane na kostce buty najlepiej prezentują się na nogach ze szczupłymi kostkami.

Kaczuszki

To nie odrębny fason butów, ale typ obcasa. Jeśli dobrze poszperamy w zakamarkach swojej pamięci, to z pewnością przypomnimy sobie, że ten rodzaj obcasa to nie nowość. Czy spodobają się one kobietom? Z odpowiedzią musimy jeszcze trochę poczekać. Kaczuszki to stosunkowo niski obcas, w butach na nich najlepiej wyglądają panie o szczupłej sylwetce. Buty na kaczuszkach znalazły się w kolekcji M. Prady.

Dodaj komentarz