Miej kilka biustonoszy na różne okazje

Bielizna Moda Porady

Miej kilka biustonoszy na różne okazje

Badania pokazują, że około 70% kobiet przyznaje, że posiada w swojej kolekcji cztery lub mniej biustonoszy, natomiast aż 40% ma ich tylko dwa! Niemniej jednak z biustonoszami jest jak z butami. Okazuje się, że bardzo często potrzebujemy kilku na różne okazje. Poza tym sam biustonosz należy zmieniać codziennie, żeby zbyt szybko się nie „przechodził” i nie zniszczył się.

Co powinniśmy mieć w szafie?

Powinno się mieć przynajmniej pięć biustonoszy. W tej kolekcji nie może również zabraknąć biustonoszy w kolorze cielistym (najlepiej dwóch, z czego jeden bez ramiączek), jednego sportowego (pod koszulki, t-shirty), 2-3 eleganckich biustonoszy (w tym głęboko wyciętego biustonosza pod sukienki wieczorowe i bluzki z głębokim dekoltem) oraz (jeśli istnieje taka potrzeba) biustonosza typu push-up. Mając tak zaopatrzona garderobę możemy być pewni, że uda nam się dokonać zakupu odpowiedniego. Są to kwestie, które nie podlegają najmniejszej dyskusji w związku, z czym należy z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Wiele cennych informacji dostaniemy ze stron internetowych zajmujących się daną tematyką. Sięgając do nich szybko przekonamy się, które rozwiązania będą dla nas strzałem w dziesiątkę. Tak dokonując wyboru w pełni będziemy mogli cieszyć się z dokonanego zakupu. Są to kwestie, które nie powinny budzić naszych najmniejszych wątpliwości w związku, z czym należy z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Jeśli uprawiasz jakiś sport, pamiętaj, by robić to w specjalnie do tego przeznaczonym biustonoszu sportowym. Pozostałe staniki nie zagwarantują twoim piersiom odpowiedniego wsparcia, co może skutkować uszkodzeniem delikatnej tkanki znajdującej się u podstawy piersi.

Gdzie można je dostać?

Biustonosz damski jest możliwy do kupienia w wielu sklepach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Bardzo szybko możemy przekonać się, że w ten sposób uda nam się dokonać wyboru odpowiedniego dla nas rozwiązania. Są to sprawy, które w żaden sposób nie powinny zostać przez nas pominięte, wobec czego warto o nich właśnie pamiętać.

Dodaj komentarz