Profesjonalne buty do biegania Nike

Profesjonalne buty do biegania Nike

Informacje Moda Nowości Porady

Jedną z najpopularniejszych na świecie marek, zajmującą się produkcją solidnych i profesjonalnych butów do biegania jest Nike. Z tej racji powstały specjalne linie i kolekcje tego obuwia, którymi powinny zainteresować się osoby zajmujące się bieganiem – zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie.

Pamiętajmy, że wybierając odpowiednie obuwie do biegania możemy uniknąć w przyszłości niebezpiecznych kontuzji.

Biegać daleko i bezpiecznie – kolekcja LunarGlide

Obuwie Nike LunarGlide zachwyca nie tylko ciekawym designem i oryginalną kolorystyką, ale przede wszystkim innowacyjnymi technologiami, które zostały użyte w trakcie ich produkcji.

Podeszwa tego buta zapewnia pełną amortyzację i stabilność, za sprawą znajdującej się wewnątrz niej specjalnej pianki LunarLite. Dzięki temu buty gwarantują nam komfort, a my czujemy się niezwykle lekko podczas biegania. Obuwie swoim elastycznym kształtem idealnie dopasowuje się do stopy, dzięki czemu nie mamy wrażenia, że stopa „lata w bucie” podczas aktywności fizycznej.

Roshe Run – do biegania oraz użytku codziennego

Nike Roshe Run to kolejne obuwie, które służy nie tylko do biegania, ale również do użytku codziennego. Jest wprost Idealne dla osób, które aktywnie spędzają swoje dni oraz często podróżują.

Te buty miały swoją premierę w roku 2012. Projekt Dylana Raascha od razu zachwycił tysiące ludzi na całym świecie, którzy zapragnęli mieć w swojej kolekcji także Roshe Runy.

Buty te są niezwykle lekkie, a dzięki temu, że cała powierzchnia pokryta jest siateczką – również przewiewne. Posiadają solidną, amortyzującą podeszwę, która ułatwia poruszanie się nawet po kamienistych i nierównych powierzchniach. But doskonale dopasowuje się do kształtu stopy, nie uwierając i nie obcierając jej.

Proponowane są w różnych wersjach kolorystycznych i modelach, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Z racji, że ta wersja obuwia jest tak popularna na całym świecie, nieustannie na rynek wypuszczane zostają nowe wzory i kolory butów Nike: http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_nike_Roshe-7095.html

Dodaj komentarz