Dlaczego warto wybrać listonoszkę ze skóry?

Moda

Dlaczego warto wybrać listonoszkę ze skóry?

Nieodzownym kobiecym dodatkiem jest torebka. Każda przedstawicielka płci pięknej ma w swojej garderobie więcej niż jedną torebkę.

Jest ona przecież niezbędna w różnych stylizacjach, stąd konieczność posiadania torebek w różnych fasonach.

Współczesne torebki podlegają bardzo silnie trendom mody

Praktycznie każdego roku projektanci proponują nam nowe fasony torebek. Nie wszystkie torebki podlegają jednak bardzo silnym przemianom. Do tych, których fason można uznać za ponadczasowy należą torebki skórzane listonoszki. Listonoszki pojawiły się po raz pierwszy w damskich stylizacjach w latach 70. Po kilku latach zostały zapomniane, powróciły na wybiegi i ulice wraz z modą retro, która bardzo często inspiruje się właśnie latami 70. Najbardziej klasyczny model listonoszki jest uszyty z naturalnej skóry.

Listonoszki są nie tylko bardzo modne

 

Kobiety bardzo lubią te torebki z jeszcze jednego powodu: są bardzo wygodne. Nieodzownym, charakterystycznym elementem listonoszki jest długi pasek. Wśród torebek, które można nosić przewieszone przez ramię, listonoszki mają najdłuższy pasek. Jego długość można dowolnie regulować, co pozwala nosić listonoszkę nie tylko zawieszoną na ramieniu, można ją także nosić na krzyż.

Torebki skórzane listonoszki mają bardzo różną wielkość. Mogą więc być bardzo małe, ale też całkiem spore. Te największe pomieszczą sporo potrzebnych każdej kobiecie drobiazgów. W tych najmniejszych zmieszczą się tylko najbardziej potrzebne drobiazgi: portfel, klucze i paczka chusteczek.

Jeśli chcemy, aby skórzana listonoszka służyła nam dłużej niż tylko przez jeden sezon musimy o nią odpowiednio dbać. Naturalna skóra nie lubi wilgoci, zabrudzonej torebki nie możemy więc czyścić mokrą ściereczką. Do usuwania zabrudzeń najlepiej jest użyć preparatów zalecanych przez producenta torebki.

Zobacz też:

Torebki skórzane listonoszki są modne od kilku lat. Są trwałe, cieszą się popularnością wśród bardzo wielu kobiet. Ich fason nie zmienił się od lat 70., kiedy to ten fason torebek projektanci zaproponowali nam po raz pierwszy.

Dodaj komentarz